poznaj mnie bliżej

o mnie

JAKA JEST MOJA MISJA?

HEJ!

Nazywam się Paulina Matuszak, jestem dyplomowaną dietetyczką oraz trenerką personalną. 

Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej i gotowania. Od dziecka pasjonuje mnie tworzenie niebanalnych przepisów, dlatego wiem jak łączyć smaki i sprawić, aby Twoje posiłki już nigdy nie były nudne.

Jestem trenerką z zamiłowania do sportu. Pokazuję, że trening to nie tylko spalanie kalorii, ale poznawanie i uczenie się swojego ciała.

Kiedyś moja relacja z jedzeniem nie była taka jak powinna. Kilka lat zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, dlatego na aspekt zdrowej relacji z jedzeniem kładę duży nacisk. Elastyczność w diecie i zdrowa głowa to dla mnie podstawa. Moja przeszłość sprawiła, że zainteresowałam się psychodietetyką i zapragnęłam pomagać innym.

Frustrują mnie powielane mity żywieniowe oraz postrzeganie zdrowego stylu życia jako coś skomplikowanego i uciążliwego. Uczę jak komponować pełnowartościowe, smaczne posiłki, nie rezygnując z tego co się lubi. Uważam, że dieta nie powinna ograniczać. Podstawą są dla mnie nawyki żywieniowe, które pomogę Ci wprowadzić w życie na stałe.

Potrafię słuchać. „Co innego słyszeć, a co innego słuchać…” Moja empatia pomaga mi „wejść w buty” drugiego człowieka i spojrzeć na świat jego oczami. Cenię sobie indywidualizm, przecież każdy z nas jest inny.

Oprócz tego uwielbiam kawę (najlepiej z dużą ilością spienionego mleka), lody czekoladowe i sushi. Lubię długie wieczory pod kocem, tak samo jak długie spacery.

certyfikaty

E

DARMOWY JADŁOSPIS

pobierz darmowy jadłospis dla zabieganych!

P

przepisy

Sprawdź najnowsze przepisy!

w

wiedza

Przeczytaj ostatnie artykuły i poszerz swoją wiedzę.